Lions Lions Clubs International MD-112 Belgium

Lions Club TIELT

Contact club | Laatste bijwerking : 16/09/2015

Contact

Via deze rubriek stellen we u Het Bestuur voor van Lions Club Tielt, en dit voor het werkjaar 2015-2016. Elk lid met contactinformatie (e-mailadres):

Voorzitter: Stephan Vandesompele – Stephan.vandesompele@gmail.com

Secretaris: Jeroen Dewulf - jeroen.dewulf@ugent.be

Protocol: Bernard Clarysse - Bernard.Clarysse@julesclarysse.com

Penningmeester: Patrick Ampe - patrickampe@telenet.be

1ste Ondervoorzitter: Wouter Naert - wouter@architectnaert.be

Past-voorzitter: Bart Roobrouck – bartroobrouck@telenet.be

Vredesposter verant. & Lid: Kurt Vuylsteke - kurt.vuylsteke@belnot.be     

 

Internetverantwoordelijke en Persverantwoordelijke:

Bart Vanhoutte - b_vanhoutte@telenet.be